Najnowsze

Pogoda na dziś: popada śnieg i deszcz ze śniegiem, do 5 stopni

Najnowsze

Pogoda na sobotę 29.11
Pogoda na sobotę 29.11tvnmeteo.pl
wideo 2/13

W sobotę przelotnie popada śnieg, a miejscami deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

Sobota przyniesie na wschodzie i w górach przelotne opady śniegu, a na południu kraju - deszczu ze śniegiem. Poza tym będzie dość pogodnie. Temperatura będzie niższa niż w ostatnich dniach - termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z północnego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr, ale w porywach na wschodzie jego prędkość wzrośnie do 50 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Najwyższą wilgotność odnotujemy na wschodzie kraju, przekroczy 70 procent. Poniżej tej wartości będzie zmniejszać się w kierunku wschodnim. Tam odczujemy zimno, a w pozostałych regionach chłód. W części wschodniej kraju biomet będzie niekorzystny, a na pozostałym obszarze - neutralny.

Biomet na sobotę 29.11
Biomet na sobotę 29.11tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Będzie dość pogodnie, możliwy jest przelotny śnieg. Termometry pokażą maksymalnie do 3 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północno-zachodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1004 hPa.

Pogoda Poznań

Pogodnie, temperatura wyniesie maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północno-zachodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

Pogoda Gdańsk

Pogodnie, temperatura wyniesie 4 st. C. Powieje północno-zachodni, na ogół umiarkowany wiatr. W porywach jego prędkość wzrośnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1015 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje na ogół umiarkowany wiatr z północnego zachodu, jednak w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu jego wartość osiągnie 1006 hPa.

Pogoda Kraków

Prognozowane są przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 3 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie na ogół umiarkowany, w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 993 hPa.

Autor: dd,anw/ja / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości