Pogoda na dziś: pogodnie, od 2 do 9 stopni

[object Object]
Pogoda na noc 20/21.01tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Czwartek zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 stopni Celsjusza, a uczucie chłodu będzie spotęgowane przez silniejszy wiatr.

W czwartek będzie na ogół pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południa. Jego porywy mogą osiągać do 50-80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne

W całej Polsce wilgotność sięgnie około 60-70 procent. Zrobi się chłodno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 21.01
Warunki biometeorologiczne w czwartek 21.01tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, będzie w porywach rozpędzać się do 60-80 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, a w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 979 hPa.

Pogoda Poznań

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach może rozpędzać się do 40-60 km/h, powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 992 hPa.

Pogoda Warszawa

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, który w porywach osiągnie 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 994 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie umiarkowany i dość silny, a w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 991 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości