Pogoda na dziś - piątek 10 września. Dużo słońca i maksymalnie 28 stopni

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 10.09

Pogoda na dziś: piątek zapowiada się słonecznie, ale gdzieniegdzie zagrzmi i popada. Termometry pokażą od 24 do 28 stopni.

Pogoda w piątek przyniesie wielu regionom Polski słoneczną aurę, tylko na zachodzie wystąpi zachmurzenie małe wzrastające stopniowo do dużego z przelotnymi opadami deszczu do 15 litrów wody na metr kwadratowy. Burze pojawią się na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Gorzowskiej. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 26 st. C w centrum kraju, do 28 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami dość silny. W burzach rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo w piątek, 10 września

W piątek wilgotność powietrza wyniesie od 60 do 80 procent. Wszędzie będzie ciepło, a warunki biometeorologiczne będą korzystne na wschodzie i w centrum kraju, następnie przechodzące w neutralne, a na zachodzie - niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Słoneczna aura, temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometrach pokażą 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Słonecznie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 28 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 28 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 999 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości