Najnowsze

Pogoda na dziś: pełnia słońca i nieznośny upał

Najnowsze

Pogoda na sobotę 19.06
Pogoda na sobotę 19.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Pierwszy dzień weekendu będzie słoneczny. Termometry wskażą maksymalnie nawet 34 stopnie Celsjusza, przy czym warto pamiętać że to temperatura prognozowana w cieniu. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Sobota przyniesie słoneczną aurę. Temperatura maksymalna w cieniu wyniesie od 27 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 33 st. C i 34 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr o kierunku południowo-wschodnim będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w Polsce będzie bardzo niska, sięgając jedynie 40-50 procent. Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Dominować będzie termiczne odczucie upału.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 19.06
Warunki biometeorologiczne w sobotę 19.06tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 31 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe wyniesie 1015 hPa.

Pogoda Kraków

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo wschodni. Ciśnienie spada, w południe zobaczymy na barometrach 985 hPa.

Pogoda Poznań

Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 33 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1002 Pa.

Pogoda Warszawa

Słonecznie. Temperatura maksymalna dojdzie do 30 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda Wrocław

Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 33 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 998 hPa.

Autor: dd,kw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości