Najnowsze

Pogoda na dziś: opady śniegu, silniejszy wiatr, lokalnie 15 stopni mrozu

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na poniedziałek 08.02tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Poniedziałek upłynie pod znakiem opadów śniegu do 15 centymetrów. Miejscami popada deszcz ze śniegiem i marznący deszcz, wywołujący gołoledź.

W poniedziałek będzie pochmurno z opadami śniegu do 15 centymetrów. W Małopolsce i na Podkarpaciu wystąpią również opady deszczu ze śniegiem i marznący deszcz, wywołujący gołoledź. Termometry pokażą maksymalnie od -15 stopni Celsjusza na Podlasiu do -3 st. C. na Podkarpaciu. Będzie wiać umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 kilometrów na godzinę, wschodni wiatr, mogący powodować zawieje i zamiecie śnieżne.

Przed szeregiem niebezpiecznych zjawisk ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w poniedziałek w całej Polsce przekroczy 95 procent. Wiatr będzie wzmagać odczucie zimna, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w poniedziałek 08.02
Warunki biometeo w poniedziałek 08.02tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z opadami śniegu, temperatura maksymalna wyniesie -10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1022 Pa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z opadami śniegu, przejściowo marznącego deszczu ze śniegiem powodującego gołoledź. Na termometrach zobaczymy -4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 979 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z opadami śniegu, termometry pokażą -8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1002 hPa.

Pogoda Warszawa

Pochmurno z opadami śniegu, temperatura wzrośnie do -8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z opadami śniegu, temperatura wyniesie -6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

Autor: ps,anw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości