Pogoda na dziś: od zera do sześciu stopni

[object Object]
Prognoza pogody na wtorek 09.03tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Wtorek upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Warunki biometeorologiczne nam dopiszą.

Na wtorek synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Podlasiu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu będzie wiać przeważnie słaby wiatr.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza we wtorek osiągnie od około 70 do około 80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

Warunki biometeo we wtorek 09.03
Warunki biometeo we wtorek 09.03tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Na ogół pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w Gdańsku, w południe 1023 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe 993 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie maksymalnie do 2 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie będzie się wahać, w południe 1010 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1006 hPa.

Autor: ps,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości