Najnowsze

Pogoda na dziś: od 27 do 34 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na piątek 18.06
Prognoza pogody na piątek 18.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Piątek zapowiada się upalnie w wielu regionach kraju. Na termometrach zobaczymy od 27 do 34 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne wpłynął niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Piątek upłynie na ogół pod znakiem bezchmurnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 27 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 34 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku południowo-wschodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Czytaj o sposobach na przetrwanie fali upałów.

Warunki biometeorologiczne

Wilgotność powietrza w piątek osiągnie od około 40 do około 50 procent. Dominować będzie termiczne odczucie upału, a na wschodzie i północnym wschodzie - gorąca. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek 18.06
Warunki biometeo w piątek 18.06tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Bezchmurnie, temp. maks. 30 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1007 hPa.

Pogoda Poznań

Bezchmurnie, temp. maks. 31 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1006 hPa.

Pogoda Gdańsk

Bezchmurnie, temp. maks. 29 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1019 hPa.

Pogoda Wrocław

Bezchmurnie, temp. maks. 34 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 1002 hPa.

Pogoda Kraków

Bezchmurni, temp. maks. w dzień 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu spadnie do 991 hPa.

Autor: ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości