Pogoda na dziś: niedziela pod znakiem burz i przelotnego deszczu

[object Object]
Pogoda na niedzielę 22tvnmeteo.pl
wideo 2/3

Pogoda na dziś w części kraju zapowiada się burzowo. Pojawią się także przelotne opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 27 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: prognozowane jest zmienne zachmurzenie. Na zachodzie Polski pojawi się front atmosferyczny z przelotnymi opadami deszczu, a także z burzami, którym towarzyszyć będą opady o sumie do 10-30 litrów wody na metr kwadratowy i porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. W rejonie Zatoki Gdańskiej także prognozuje się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje ze zmiennych kierunków, z przewagą południowo-wschodniego.

Warunki biometeo w niedzielę 22.08

Na zachodzie kraju wilgotność powietrza sięgnie 90 procent. Odczuwać będziemy komfort termiczny, ciepło lub wilgoć i upał. W przeważającej części kraju warunki biometeorologiczne będą neutralne, zaś na zachodzie pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo na niedzielę 22.08
Warunki biometeo na niedzielę 22.08tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Wystąpi zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 24 st. C. Wiatr będzie słaby i zmienny. W południe ciśnienie sięgnie 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Pojawi się zmienne zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Należy spodziewać się zmiennego zachmurzenia, przelotnego deszczu oraz burz z opadami do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na niebie pojawi się zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie 23 st. C. Ze zmiennych kierunków powieje słaby wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1006 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Pojawi się zmienne zachmurzenie. Prognozowane są także przelotny deszcz, a także burze z opadami o sumie do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 27 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości