Najnowsze

Pogoda na dziś: niebo pełne chmur, do 7 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę 20.12
Prognoza pogody na niedzielę 20.12tvnmeteo.pl
wideo 2/7

Niedziela będzie na ogół pochmurna. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

W niedzielę rano pojawią się lokalne mgły ograniczające widzialność do 100 metrów. W ciągu dnia będzie pochmurno z przejaśnieniami na zachodzie i w centrum Polski. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. We wschodniej połowie kraju będzie zimno i wilgotno, w pozostałych regionach odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na wschodzie i w pasie centralnym Polski, na zachodzie neutralne.

Warunki biometeo w niedzielę 20.12
Warunki biometeo w niedzielę 20.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno, możliwe niewielkie przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1014 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno, możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

Pogoda Gdańsk

Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1025 hPa.

Pogoda Wrocław

Rano mglisto, w dzień się rozpogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południa. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1010 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno, a rano mglisto. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1000 hPa.

Autor: kw,anw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości