Najnowsze

Pogoda na dziś: na ogół pogodnie, do 3 stopni

Najnowsze

[object Object]
Prognoza pogody na środę 2.12tvnmeteo.pl
wideo 2/7

Środa zapowiada się na ogół pogodnie i zimno. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza. Okresami wiatr może być silniejszy.

Środa upłynie pod znakiem pogodnej aury, jedynie miejscami przejściowo zachmurzenie wzrośnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, Podlasiu oraz w Małopolsce i na Górnym Śląsku, przez 1 st. C w centrum, do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej i Pomorzu Zachodnim. Wschodni i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami powieje silniej.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza będzie oscylować wokół 60 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w środę 2.12
Warunki biometeo w środę 2.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1012 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy 1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1024 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą 1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pogoda Kraków

Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

Autor: kw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości