Najnowsze

Pogoda na dziś: kolejny upalny dzień, lokalnie pojawią się burze

Najnowsze

Prognoza pogody na niedzielę 20.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Przed nami upalna niedziela. Termometry pokażą maksymalnie od 28 do 35 stopni Celsjusza. Na wschodzie kraju może zagrzmieć i popadać. Biomet niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Niedziela zapowiada się słonecznie, tylko na samym wschodzie po południu możliwy jest przelotny deszcz i burze. Mogą im towarzyszyć opady rzędu 5-15 litrów wody na metr kwadratowy oraz grad. Na termometrach zobaczymy od 28 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 35 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych osiągnie do 90 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego wschodu.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 40-60 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 20.06tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Słonecznie, temperatura wzrośnie do 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu osiągnie 1000 hPa.

Pogoda Poznań

Słonecznie, temperatura wzrośnie do 33 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1000 hPa.

Pogoda Gdańsk

Słonecznie, temperatura wzrośnie do 31 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa.

Pogoda Wrocław

Słonecznie, na termometrach zobaczymy 34 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie po południu osiągnie 996 hPa.

Pogoda Kraków

Słonecznie, temperatura wzrośnie do 31 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu dojdzie do 986 hPa.

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości