Najnowsze

Pogoda na dziś: i deszcz, i deszcz ze śniegiem, i sam śnieg

Najnowsze

Pogoda na środę 14.04
Pogoda na środę 14.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Dla całej Polski na środę synoptycy prognozują opady. W niektórych regionach w najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą zaledwie 2 stopnie Celsjusza.

Środa przyniesie okresowe opady deszczu, a na wschodzie deszczu ze śniegiem i samego śniegu o sumie do 2-7 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 8 st. C na zachodzie. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne

Największa wilgotność powietrza będzie na wschodzie kraju. Odczuwać będziemy chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w środę 14.04
Warunki biometeorologiczne w środę 14.04tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie po południu wyniesie 1007 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr z północy będzie słaby i umiarkowany. Po południu ciśnienie osiągnie 1012 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Po południu barometry pokażą 1021 hPa.

Pogoda Wrocław

Przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z północy. Ciśnienie po południu wyniesie 1008 hPa.

Pogoda Kraków

Okresami śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy. Ciśnienie po południu wyniesie 992 hPa.

Autor: kw,ps/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości