Najnowsze

Pogoda na dziś: dzień pod znakiem opadów deszczu. Do 12 stopni

Najnowsze

Pogoda na sobotę 7.03
Pogoda na sobotę 7.03tvnmeteo.pl
wideo 2/11

W sobotę należy spodziewać się opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Zapowiada się pochmurna sobota z przejaśnieniami i opadami deszczu do czterech litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 12 st. C na Lubelszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, powieje z kierunków zachodnich.

Warunki biometeo

W całym kraju wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie powyżej 90 procent. Na zachodzie kraju odczujemy chłód, w centrum i na wschodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 7.03
Warunki biometeo w sobotę 7.03tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z południowego zachodu i zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe odnotujemy 1003 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 979 hPa.

Pogoda Poznań

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 995 hPa.

Pogoda Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Pogoda Wrocław

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor: kw,anw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lum3n.com/pexels.com

Pozostałe wiadomości