Najnowsze

Pogoda na dziś: dzień bez opadów, do 25 stopni

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na niedzielę 14.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Przez ostatnie dni we znaki dawały nam się opady i burze. Według prognoz niedziela przyniesie przerwę od gwałtownych zjawisk. Pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie, a termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni.

Niedziela upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 60-70 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę 14.06
Warunki biometeo w niedzielę 14.06tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp maks. 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe 1016 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 979 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 1001 hPa.

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 1000 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 25 st. C Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe 996 hPa, waha się.

Autor: kw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości