Pogoda na dziś: deszczowo i burzowo w wielu regionach, do 26 stopni

[object Object]
Prognoza pogody na czwartek 24.09tvnmeteo.pl
wideo 2/13

Czwartek wielu regionom kraju przyniesie przelotne opady deszczu i burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i burz o sumie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 23 stopni Celsjusza na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, w porywach burzowych osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 24.09
Warunki biometeo w czwartek 24.09tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Rano słonecznie, po południu przelotny deszcz lub burza. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Wiatr umiarkowany, południowy, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 995 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 996 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotny deszcz, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Południowy wiatr będzie wiał umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1006 hPa.

Pogoda Wrocław

Przelotny deszcz, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 993 hPa.

Pogoda Kraków

Rano słonecznie, po południu możliwy jest przelotny deszcz lub burza. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 st. C. Wiatr umiarkowany, południowy, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 981 hPa.

Autor: anw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości