Pogoda na dziś - czwartek 11.11, Święto Niepodległości. Miejscami zachmurzy się i spadnie deszcz

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 11.11

Pogoda na dziś. Czwartek w niemal całym kraju przyniesie pogodną aurę, jedynie na północy może słabo popadać. Termometry wskażą maksymalnie do 12 stopni Celsjusza.

Po ustąpieniu porannych mgieł w czwartek czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, które na północy i zachodzie kraju będzie wzrastać do dużego. Lokalnie na Wybrzeżu, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie pojawią się słabe opady deszczu lub mżawki do 3 litrów wody na metr kwadratowy.

Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 10 st. C w centrum kraju, do 12 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr będzie zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Na Wybrzeżu okresami może wiać dość silnie, w porywach osiągając prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na czwartek
Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w czwartek 11.11

Wilgotność powietrza znajdzie się w granicach 70-80 procent. Mieszkańcy północnej połowy kraju odczują chłód, a pozostali komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne na przeważającym obszarze Polski okażą się korzystne.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Temp. maks. 9 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zachmurzenie duże, możliwe słabe opady deszczczu. Temp. maks. 10 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Temp. maks. 9 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 1011 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Temp. maks. 11 st. C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 1008 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 12 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe 997 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości