Pogoda na dziś: chłodno, wilgotno i wietrznie. Miejscami zagrzmi

[object Object]
Prognoza pogody na czwartek 22.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

Czwartek przyniesie nam przelotne opady deszczu i silniejszy wiatr. Miejscami może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu o sumie do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na południowym wschodzie kraju synoptycy prognozują burze. Towarzyszyć im będą opady o sumie 5-10 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całym kraju będzie chłodno, wilgotno i wietrznie. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 22.04
Warunki biometeo w czwartek 22.04tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1002 hPa.

Pogoda Poznań

Przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 10 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1001 hPa.

Pogoda Gdańsk

Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1008 hPa.

Pogoda Wrocław

Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda Kraków

Przelotne opady deszczu, może zagrzmieć. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany, w porywach burzowych osiągnie do 70 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 987 hPa.

Autor: kw,anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości