Najnowsze

Pogoda na dziś: bez opadów i maksymalnie 16 stopni

Najnowsze

Prognoza pogody na środę 28.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

W środę nie powinny doskwierać nam opady. Termometry pokażą maksymalnie od 9 do 16 stopni Celsjusza. Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Dzień upłynie ze zmiennym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w środę osiągnie na ogół 60-70 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w środę 28 .04TVN Meteo

Pogoda Trójmiasto

Pogodnie. Temp. maks. 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1014 Pa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie zmienne. Temp. maks. 14 st. C. Wiatr słaby umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 981 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1000 hPa.

Pogoda Warszawa

Pogodnie. Temp. maks. 12 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1001 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

Autor: ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości