Najnowsze

Pogoda na dziś: będzie wędrować strefa z opadami deszczu, lokalnie zagrzmi

Najnowsze

Prognoza pogody na czwartek 29.04tvnmeteo.pl
wideo 2/18

W czwartek wystąpią opady deszczu, miejscami może zagrzmieć. Burzom towarzyszyć będzie silny wiatr. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni Celsjusza.

W czwartek na niebie pojawi się umiarkowane i duże zachmurzenie. Z zachodu na wschód będą przemieszczać się opady deszczu do 5-10 litrów wody na metr kwadratowy. Na Pomorzu Zachodnim po południu możliwe będą burze. Termometry pokażą maksymalnie od 12 stopni Celsjusza w rejonie Zatoki Gdańskiej do 18 st. C w centrum kraju oraz na południowym zachodzie i południu. Południowy i południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami będzie dość silny. W burzach rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. W pasie centralnym i na południu kraju odczujemy komfort termiczny, a na północy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w czwartek 29.04tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 995 hPa.

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 17 st. C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami będzie wiał dość silnie. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 993 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 990 hPa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 982 hPa.

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: shuterstock