Najnowsze

Pogoda na dziś: będzie przelotnie padać, znów zagrzmi

Najnowsze

Prognoza pogody na sobotę 22.05
Prognoza pogody na sobotę 22.05tvnmeteo.pl
wideo 2/13

Na obszarze całej Polski w sobotę należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. W dużej części kraju możliwe są również burze. Będzie chłodniej.

Sobota upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu. W zachodniej części kraju pojawią się burze, podczas których spadnie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy, a porywy wiatru sięgną 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Pomorzu do 18 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z kierunku południowo-zachodniego będzie słaby i umiarkowany.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 80-90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 22.05
Warunki biometeo w sobotę 22.05tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a porywy wiatru sięgną 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1005 Pa.

Pogoda Kraków

Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach powieje do 60-80 km/h. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 18 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie zmienne, przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., a wiatr w porywach rozpędzi się do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 996 Pa.

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 996 hPa.

Pogoda Wrocław

Zachmurzenie duże, przelotny deszcz i burze, podczas których spadnie do 10-20 l/mkw., porywy wiatru sięgną 60-80 km/h. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 994 hPa.

Autor: anw,ps/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości