Najnowsze

Pogoda na 5 dni: zima się rozgości. Miejscami 12 stopni mrozu

Najnowsze

[object Object]
Prognozowana temperatura w najbliższych dniachVentusky.com
wideo 2/21

W najbliższych dniach ochłodzi się, lokalnie temperatura maksymalna wyniesie -12 stopni Celsjusza. W wielu miejscach spadnie śnieg.

Środa zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Na drogach będzie ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu.

Lokalnie nawet 12 stopni mrozu

W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

Na piątek synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na południu i zachodzie wystąpią opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -12 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

Prognoza pogody na czwartek i piątektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach
Prognozowana temperatura w najbliższych dniachVentusky.com

Zimno z opadami śniegu

W sobotę na zachodzie kraju przelotnie popada śnieg. Poza będzie tym pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od -11 st. C na Podlasiu do -2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Na niedzielę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na wschodzie wystąpią przelotne opady śniegu. Termometry pokażą w najcieplejszych chwilach od -9 st. C na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby, zmienny wiatr.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielętvnmeteo.pl
Prognozowane opady w najbliższych dniach
Prognozowane opady w najbliższych dniachVentusky.com

Autor: anw//rzw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości