Najnowsze

Pogoda na 5 dni: pochmurno, chłodniej, deszczowo

Najnowsze

25-29.08 - prognozowana temperatura
25-29.08 - prognozowana temperaturaVentusky.com
wideo 2/20

Nadchodzące dni zapowiadają się na ogół pochmurno. Może przelotnie padać, niewykluczone są burze z silniejszymi opadami i porywistym wiatrem. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 stopnie Celsjusza.

W środę pojawi się zmienne zachmurzenie. Do południa na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu należy spodziewać się stopniowo zanikających opadów deszczu rzędu 1-2 litrów wody na metr kwadratowy. Po południu na Pomorzu pojawi się front atmosferyczny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 st. C na Podlasiu do 22 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Na północy okresami może przybierać na sile.

Czwartek przyniesie nam zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Wiatr będzie skręcać w kierunki północno-zachodnim.

W piątek należy się spodziewać przelotnego deszczu i burz z opadami do 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Termometry pokażą maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu.

25-29.08 - prognozowana temperatura
25-29.08 - prognozowana temperaturaVentusky.com

Pogoda na weekend

Sobota upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Należy spodziewać się także przelotnego deszczu i burz (z opadami o sumie 10-20 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h). Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

W niedzielę prognozowane są opady deszczu, miejscami do 20 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie od 16 st. C na Podlasiu do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków.

25-29.08 - prognozowane opady
25-29.08 - prognozowane opadyVentusky.com

Autor: kw//now / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/ventusky.com

Pozostałe wiadomości