Najnowsze

Pogoda na 5 dni: miejscami mniej niż 10 stopni

Najnowsze

Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com
wideo 2/9

Po gwałtownym poniedziałku pogoda się uspokoi. Temperatura znacznie spadnie i miejscami wyniesie poniżej 10 stopni Celsjusza. Burze ustaną, ale w niektórych regionach kraju przelotnie popada deszcz.

We wtorek w województwach północnych i wschodnich pojawią się opady deszczu o sumie do 3-5 litrów wody na metr kwadratowy. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku zachodniego.

Przelotny deszcz

Na środę prognozowane jest zachmurzenie zmienne. W województwach północnych popada przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

Czwartek również upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia, a na północy wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiał słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)
Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Pogodnie i cieplej

Piątek zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

W sobotę też będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z zachodu.

Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: ps/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości