Najnowsze

Pogoda na 5 dni: i słońce, i burze, i przelotny deszcz

Najnowsze

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com
wideo 2/21

Najbliższe dni zapowiadają się ciepło. Termometry będą pokazywać od 20 do 26 stopni. Czeka nas sporo pogodnych chwil, jednak miejscami niewykluczone są przelotne opady. Lokalnie zagrzmi.

Sobota na Pomorzu, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce zapowiada się pogodnie. W pozostałych regionach pojawią się przelotne opady deszczu. Na wschodzie może zagrzmieć i spaść do 5-10 litrów deszczu na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

Do 26 stopni

Niedziela będzie pogodna. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni wiatr.

Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Pogoda w kolejnym tygodniu

Poniedziałek przyniesie nam pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy i północnego wschodu.

We wtorek mieszkańcy północy muszą spodziewać się przelotnego deszczu o sumie do 5 l/mkw. W reszcie kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Północny i północno wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu do 2-7 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje z północy, słabo i umiarkowanie.

Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)
Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: kw/dd / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/ventusky.com

Pozostałe wiadomości