Najnowsze

Podziel się pogodą. Aplikacja mobilna TVN Meteo

Najnowsze

Nowa aplikacja TVN Meteo
Nowa aplikacja TVN Meteo

Oto najbardziej społecznościowa pogoda w Polsce. W nowej aplikacji TVN Meteo znajdziesz nie tylko aktualne prognozy, informacje i wideo, ale będziesz także mógł podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

Nowoczesna i funkcjonalna – taka jest nowa aplikacja mobilna TVN Meteo dla użytkowników systemów iOS i Android.

Przejrzysta forma pozwala na szybki dostęp do najważniejszych informacji meteorologicznych z tysięcy miejsc w Polsce i na świecie. Łatwo sprawdzisz nie tylko aktualne warunki pogodowe, ale także szczegółowe prognozy na 24 godziny i długoterminowe prognozy na 16 dni. A to nie wszystko.

Podziel się pogodą!

Dzięki nowej funkcji możesz udostępnić w portalach społecznościowych swoje własne, spersonalizowane zdjęcie pogodowe. Egzotyczne wakacje, weekendowy wypad w góry, ulewa i podtopienia w centrum miasta? Wystarczy kilka kliknięć, by pokazać znajomym, jaka pogoda jest w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Relacjonuj, ostrzegaj i twórz z nami najbardziej społecznościową prognozę pogody w Polsce.

Jeszcze więcej nowości

- oglądaj TVN Meteo na ekranie swojego telefonu – teraz masz łatwy dostęp do prognoz wideo gdziekolwiek jesteś i gdziekolwiek potrzebujesz

- bądź gotowy na każde warunki atmosferyczne – w aplikacji znajdziesz wykresy temperatury i opadów godzina po godzinie, w formie wygodnych i prostych wykresów

- zaplanuj wypoczynek – sprawdź szczegółową prognozę na najbliższe dni lub autorską, 16-dniową prognozę Tomasza Wasilewskiego i nie daj się zaskoczyć pogodzie

- teraz w nowym module możesz sprawdzić długość dnia, godzinę wschodu i zachodu słońca oraz fazę księżyca

- pogoda zyskała wyjątkową oprawę – efektowne, duże zdjęcia , przejrzysty ekran startowy, jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną nawigację

Pogoda dla Ciebie

Nowa aplikacja TVN Meteo to szczegółowa prognoza pogody dla ponad 80 tys. lokalizacji w Polsce i na świecie. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz w niej precyzyjne dane takie jak temperatura odczuwalna, prędkość wiatru, ciśnienie, wilgotność i wiele innych.

Dodatkowo w aplikacji także ostrzeżenia przed gwałtownymi zjawiskami, relacje z miejsc, w których dochodzi do najważniejszych wydarzeń oraz najciekawsze informacje pogodowe i materiały wideo z Polski, Europy i świata.

Aplikację TVN Meteo w polskiej wersji językowej można już pobrać z App Store. Dostępna jest również dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Autor: /ja

Pozostałe wiadomości