Najnowsze

Pierwszy półfinał w deszczu, drugi w chłodzie

Najnowsze


Euro 2012 zbliża się ku końcowi. Przed nami jeszcze tylko trzy mecze. Te najbliższe to rywalizacja o udział w finale. Według najnowszych prognoz ani Portugalia z Hiszpanią, ani Włochy z Niemcami nie zagrają w idealnych warunkach.

27 czerwca w Doniecku drużyna pod wodzą Cristiano Ronaldo zmierzy się z drużyną Ikera Casillasa. Temperatura w momencie pierwszego gwizdka powinna wynieść 22 st. C. Nieco cieplej będzie kilka godzin przed meczem, ale temperatura wciąż oscylować będzie w granicy komfortu termicznego.

Około godz. 19.00, kiedy na stadion wejdą pierwsi kibice, mogą pojawić się opady deszczu, które będą zanikać w trakcie meczu.

Świętowanie kibiców zwycięskiej drużyny odbędzie się przy dość niskiej temperaturze, na poziomie 17 st. C. Na szczęście odczucie chłodu nie obniży ani padający deszcz, ani wiejący wiatr.

Zmarzną Niemcy, Włosi i kibice

Dzień później, w czwartek, na Stadionie Narodowym w Warszawie Włosi zagrają przeciwko Niemcom. Nie mamy dobrej wiadomości dla kibiców, będzie chłodno i to bardzo, jak na koniec czerwca.

Około godziny 19.00 słupki rtęci wskażą tylko 16 st. C, potem z każdą godziną będzie coraz chłodniej. Po meczu temperatura może spaść nawet do 13 st. C.

Obejdzie się natomiast bez deszczu i wyładowań atmosferycznych. Synoptycy zapowiadają pogodowo spokojny wieczór w stolicy.

Autor: mm/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości