Najnowsze

Piękny dzień na wschodzie polskiego wybrzeża

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

W kurortach mazurskich, a także w części ośrodków nadmorskich prognozuje się słoneczne, bezchmurne niebo. Jedynie w górach i w zachodnich rejonach polskiego wybrzeża przewidywane są burze. Termometry wskażą od 21 st. C do 25 st. C.

Turyści przebywający nad Bałtykiem mogą spodziewać się słonecznej aury we wschodniej części wybrzeża. Po południu w zachodnich kurortach prognozowane są burze. Termometry wskażą od 21 st. C w Międzyzdrojach, Świnoujściu, Jastarni, Władysławowie i na Helu do 25 st. C w Rowach.

Słoneczne kurorty mazurskie

Wczasowicze wypoczywający nad jeziorami mazurskimi będą zadowoleni z letniej aury. W prawie wszystkich kurortach zaświeci słońce (wyjątkiem będą okolice Węgorzewa, w których prognozuje się przelotne opady deszczu). Termometry wskażą od 22 st. C w Gołdapi, Węgorzewie, Giżycku, Ełku, Olecku, Mikołajkach i w Rucianem-Nidzie do 24 st. C w Olsztynie.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskichTVN Meteo

Burzowe chmury nad Tatrami

W wielu kurortach górskich prognozuje się przelotne opady deszczu i burze. Sucho będzie w Ustrzykach Dolnych, w Polańczyku, w Sanoku i w Busku-Zdroju. Synoptycy przewidują od 18 st. C w Szklarskiej Porębie do 25 st. C w Żywcu i w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/map / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości