Najnowsze

Oto najskuteczniejsza metoda spalania tłuszczu: interwały

Najnowsze

"Przygotuj się do wakacji" z Jackiem Bilczyńskim
TVN Meteo Active"Przygotuj się do wakacji" z Jackiem Bilczyńskim

Jacek Bilczyński - trener, dietetyk i autor książek o zdrowym trybie życia - w najnowszym odcinku "Przygotuj się do wakacji" zachęca do treningu interwałowego. To najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów, aktywując jednocześnie proces spalania tkanki tłuszczowej i przyspieszając metabolizm.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Trening interwałowy polega na zmienianiu intensywności wysiłku na jednym treningu - z bardzo dużego na niski i odwrotnie. Korzyści takiego treningu to nie tylko zwiększanie wytrzymałości organizmu.

- Tego rodzaju wysiłek jest jedyną z najskuteczniejszych metod spalania tkanki tłuszczowej - podkreślił Jacek Bilczyński, trener, dietetyk i autor książek o zdrowym trybie życia. W najnowszym odcinku "Przygotuj się do wakacji" Bilczyński proponuje zestaw trzech ćwiczeń wykonywanych z obciążeniem - przysiady sumo, bieg bokserski i wyciskanie na barki.

20 sek. wysiłku, 30 sek. odpoczynku

- Każde ćwiczenie wykonujecie przez 20 sekund i waszym zadaniem jest wykonanie jak największej liczby powtórzeń - wyjaśnił Bilczyński. Po każdej serii odpoczywacie przez 30 sekund. Wysiłek i odpoczynek jest jedną rundą, których powinno się wykonać minimum 7 razy.

Autor: stella/kka / Źródło: TVN Meteo Active, poradnikzdrowie.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości