Najnowsze

Ostatni dzień września na Waszych zdjęciach

Najnowsze

Koniec września na Waszych zdjęciach
KontaktKoniec września na Waszych zdjęciach

Za nami ostatni dzień września. W wielu rejonach naszego kraju pogoda była słoneczna. Uchwyciliście piękno jesiennej aury na zdjęciach.

Wrzesień pożegnaliśmy chłodną ale słoneczną aurą. Pogoda w środę sprzyjała i dzięki niej zrobiliście wiele pięknych zdjęć. Wysłaliście ja na Kontakt24.

"Kolejny ciepły dzień nad morzem. Fantastyczne! :)" - napisała Marta Jakubiak, która przebywa nad morzem. Już kolejny raz udowadnia nam, że zachody słońca w tym miejscu są bardzo urokliwe. Widok chowającego się Słońca za horyzont morza wywiera wrażenia. Niebo przybiera pomarańczową barwę a promienie słoneczne odbijają się nie tylko od wody a także od piasku. Spacer w takiej atmosferze jest samą przyjemnością.

Słoneczne i ciepłe Mazury

Reporterka 24 gosiatomas pokazała krajobraz mazurski, koło Kętrzyna. Słońca było dużo, a po niebie przechadzały się pojedyncze obłoczki.

W środę najcieplej było w północnej części Polski, głównie nad Bałtykiem i na Mazurach. Wszędzie temperatura doszła do 15-16 st. C. W Lęborku, Szczecinku, Resku i Goleniowie odnotowano nawet 17 st. C.

Piękne widoki na południu

Na południu kraju w ciągu dnia było chłodniej i bardziej pochmurno niż na północy. Jednak widoki były równie piękne. Reporterka 24 Jaga pochwaliła się swoimi zdjęciami z Ornontowic spod Gliwic. Reporter Kontaktu24 Casimirus sfotografował piękny zachód słońca na południe od Wrocławia.

"Niezaprzeczalnie piękne" - skomentował autor.

Autor: AD/kka / Źródło: wetteronline.de, Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości