Najnowsze

Ostatni ćwierćfinał bez pogodowych niespodzianek. Finał w burzy?

Najnowsze


Nieciekawie wyglądają aktualne prognozy na finał Euro 2012. Według najnowszych prognoz w Kijowie może wtedy przejść burza. Zanim jednak Stadion Olimpijski rozgrzeje się do czerwoności swoją walkę o półfinał muszą stoczyć Włosi i Anglicy. Pogoda nie powinna stanąć im na drodze.

Dzisiejszy mecz w stolicy Ukrainy odpowie na pytanie, która z drużyn zmierzy się w czwartek z Niemcami w walce o finał.

Reprezentacjom Włoch i Anglii przyjdzie rywalizować w komfortowych warunkach. Temperatura podczas spotkania wyniesie 20 st. C. Nie będzie padać deszcz.

Gorące półfinały

W środę odbędzie pierwszy półfinał Euro 2012. W Doniecku zagrają ze sobą jedenastki Portugalii i Hiszpanii. Najnowsze modele synoptyczne prognozują, że piłkarzom grę może utrudniać burza.

Prawdopodobieństwo wyładowań atmosferycznych szacowane jest na 24 procent. Tego dnia w Doniecku ma być ciepło. Termometry wskażą 27 st. C. Podczas meczu może być odrobinę chłodniej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45.

Dzień później w Warszawie zaplanowano drugi półfinał. Zagra w nim na pewno reprezentacja Niemiec oraz zwycięzca niedzielnego pojedynku Włochy-Anglia. W stolicy Polski nie powinno w czwartek padać. Termometry wskażą 21 st. C, a niebo będzie zachmurzone.

Burzowy finał

1 lipca w Kijowie odbędzie się najważniejszy mecz turnieju Euro 2102. W stolicy Ukrainy poznamy najlepszą drużynę Starego Kontynentu. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.45.

Według najnowszych modeli synoptycznych, piłkarze mogą rywalizować w deszczu. Prawdopodobieństwo wystąpienia burz wynosi 60 procent. Termometry wskażą tego dnia 30 st. C. Podczas finału będzie jednak trochę chłodniej.

Autor: adsz/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości