Najnowsze

Oni na wakacje wybrali Polskę

Najnowsze

Mgła unosząca się nad Wigrami

Reporterzy 24 nie zrażają się niespecjalnie wakacyjną pogodą i na miejsce wypoczynku chętnie wybierają Polskę. Kierunki ich podróży są bardzo różne - od Bałtyku, przez pojezierza, aż do Tatr. Część z nich postanowiła podzielić się z nami pięknem rodzimych stron.

Tatry, najwyższe pasmo gór w Polsce, rokrocznie przyciągają tłumy turystów, którzy potrafią docenić ich piękno. Fauna i flora Tatr jest ściśle chroniona. Górskie tereny należą do Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO, dlatego zapolować w Tatrach możemy jedynie z aparatem fotograficznym.

Morskie Oko Kontakt Meteo/villi802
Widok z Kasprowego Wierchu Kontakt Meteo/marcinopila97
Czarny Staw Kontakt Meteo/ptaszyna
Dolina Gąsienicowa Kontakt Meteo/ptaszyna

Choć chwile odpoczynku spędzone nad pięknymi polskimi jeziorami na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci, warto jest je uwieczniać. Zdjęcia przydadza się, kiedy ogarnie nas jesienna chandra. Powrót myślami do błogiego lenistwa może okazać się antidotum na szarugę.

Wigry Kontakt Meteo/jareczek30
Wigry Kontakt Meteo/jareczek30

Polskie wybrzeże jest bardzo zróżnicowane i dlatego warte odwiedzenia. Coś dla siebie znajdą tu i miłośnicy nocnego życia, i tęskniący za bezwzględnym spokojem. Po beztroskim wylegiwaniu się na plaży, kiedy słońce zacznie zachodzić za horyzont, warto wybrać się na wycieczkę.

Gdynia Orłowo Kontakt Meteo/avesataaan
Latarnia morska w Niechorzu Kontakt Meteo/boltie
Ustronie Morskie Kontakt Meteo/juky
Trzebież Kontakt Meteo/NalezeDoSiebi
Karwia Kontakt Meteo/ptaszyna

Autor: map//ŁUD / Źródło: Kontakt Meteo

Pozostałe wiadomości