Najnowsze

Nad wodą chłodno i deszczowo

Najnowsze

Nad polskie morze wrócą chmury

Krótko trwał romans wrześniowej aury z latem. Przekonają się o tym osoby wypoczywające nad morzem oraz na Mazurach. Nad wodę wrócą chmury, przygotujmy się na opady deszczu.

Środowa aura dość dobitnie przypomni o nieuchronności zbliżającej się jesieni. Przydadzą się swetry, nie zapominajmy o parasolach oraz nakryciach przeciwdeszczowych, synoptycy prognozują bowiem opady. Deszczowe Mazury

Nad Mazurami rozgoszczą się jutro chmury. Konsekwencją takiego stanu rzeczy będą opady. Padać będzie na całych Mazurach, głównie przelotnie. W Olsztynie, Ełku i Olecku synoptycy prognozują wystąpienie burz. Będzie zdecydowanie chłodniej niż w ubiegłych dniach. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Najchłodniej będzie w Piszu, gdzie słupki rtęci zatrzymają się przy 18 st. C.

Chłodne Wybrzeże

Podobna sytuacja będzie nad morzem. Tylko w Dźwirzynie, Rewalu oraz Kołobrzegu słońce wygra bitwę z chmurami o panowanie na niebie. Odbędzie się to kosztem temperatury, która w tych miejscowościach wyniesie 16 st. C. W pozostałych miejscach będzie niewiele cieplej. Spodziewajmy się jednak chmur. Część z nich okaże się deszczowa.

Autor: adsz/mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości