Najnowsze

Na razie jeszcze cieplejsze dni. Później czeka nas zmiana w pogodzie

Najnowsze

Czego możemy spodziewać się w pogodzie w kolejnych dniachtvn24
wideo 2/15

Przed nami jeszcze dwa cieplejsze dni. W piątek termometry pokażą nawet osiem stopni Celsjusza. Później temperatura zacznie spadać, a w wielu regionach kraju pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.

Drugi dzień nowego roku zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany powieje z zachodu.

Ciepły piątek, później chłód

Na piątek synoptycy prognozują opady deszczu na Pomorzu. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu w porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

W weekend zrobi się nieco chłodniej. W sobotę w całym kraju może padać deszcz i deszcz ze śniegiem, a na wschodzie śnieg. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na wschodzie do 5 stopni na Pomorzu. Zachodni wiatr powieje dość silnie i silnie, w porywach do 70 km/h.

Prognoza pogody na piątek i sobotętvnmeteo.pl
Porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Śnieg

Niedziela pogodna będzie na zachodzie kraju. W pozostałych regionach spodziewajmy się przelotnych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Pomorzu. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Powieje z północnego zachodu.

Opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Święto Trzech Króli

W Święto Trzech Króli na Podkarpaciu przelotnie padać będzie śnieg. Mieszkańcy pozostałych regionów będą cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Dolnym Śląsku. Zachodni i południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: dd/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ben_Kerckx/Pixabay License/Ventusky.com