Najnowsze

Na ogół ciepłe i pogodne dni. Zmiana aury w weekend

Najnowsze

[object Object]
Maciej Dolega o pogodzie w najbliższych dniachtvnmeteo.pl
wideo 2/15

W najbliższych dniach pogoda zapewni nam wysoką temperaturę. W niektórych regionach kraju termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Weekend może być deszczowy.

W środę na niebie wystąpi zmienne zachmurzenie, miejscami może być duże. Na Pomorzu Gdańskim, Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej należy spodziewać się lokalnych i przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Na ogół powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Miejscami jego porywy mogą być silniejsze, a w strefie brzegowej rozpędzać się do 60 kilometrów na godzinę.

Do 13 stopni

Czwartek przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

W piątek będzie na ogół pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 4 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południa.

Prognoza pogody na czwartek i piątektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Pojawi się deszcz

W sobotę mieszkańcy wschodnich regionów będą mogli cieszyć się pogodnym dniem. W pozostałych częściach kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z kierunków zmieniających się.

Niedziela będzie pogodna jedynie na Podkarpaciu. W pozostałych regionach pojawią się chmury, a także opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na sobotę i niedzielętvnmeteo.pl
Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)
Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: kw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: pexels

Pozostałe wiadomości