Najnowsze

Na Mazurach, nad morzem i w górach zmokniemy oraz zmarzniemy

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

W polskich kurortach aura nie zadowoli turystów. Ma być chłodno, deszczowo, a nawet burzowo. Temperatura zawaha się od 14 st. C do 25 st. C

Burze i deszcze prognozowane są w nadmorskich kurortach. Nie zagrzmi jedynie w Rowach, Ustce, Łebie, Jastarni, Pucku, Trójmieście, Krynicy Morskiej i na Helu. Termometry wskażą od 17 st. C w Rewalu, Dziwnowie, Międzyzdrojach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Dźwirzynie, Rowach, Ustce, Łebie i w Władysławowie do 18 st. C w pozostałych kurortach.

Burzowo na Mazurach

Na Mazurach zapanuje podobna aura. W wielu kurortach turyści mogą spodziewać się burz. Grzmotów nie usłyszą tylko ci, którzy przebywają w Olsztynie, Sztynorcie, Kętrzynie, Giżycku, Mikołajkach i w Rucianem-Nida. Temperatura zawaha się od 16 st. C w Gołdapi, Augustowie, Ełku i w Olecku do 17 st. C w pozostałych miejscowościach turystycznych.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskich TVN Meteo

Od 14 st. C w górskich kurortach

Turyści przebywający w górach również mogą spodziewać się deszczowo-burzowych warunków atmosferycznych. Nie zagrzmi jedynie w zachodnich regionach górskich w Świerardowie-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Karpaczu i w Polanicy-Zdrój. Synoptycy prognozują od 14 st. C w Świerardowie-Zdroju, Czorsztynie, Bukowinie i w Białce Tatrzańskiej do 25 st. C w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/mk / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości