Najnowsze

Lodowata rzeka, a w niej samochód, w środku kierowca. Dramatyczna akcja ratunkowa

Najnowsze

[object Object]
Akcja ratowania kobiety, która wpadła samochodem do lodowatej rzekiENEX
wideo 2/12

To była trudna interwencja dla policjantów ze stanu Ohio. Musieli ruszyć na pomoc kobiecie, która wpadła samochodem do lodowatej rzeki. Temperatura w wodzie była bliska 0 stopni Celsjusza.

Policjanci z miasta Alliance w stanie Ohio w nocy z niedzieli na poniedziałek zostali wezwani, by uratować kobietę. Ta zasnęła za kierownicą, a jej auto wjechało do rzeki. Nie mogła wydostać się ze środka. Nagranie z tej dramatycznej akcji ratunkowej policjanci udostępnili w mediach społecznościowych.

Woda była lodowata

Incydent, o którym mowa, odnotowano około godziny 2.30 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Na nagraniu z kamerki widać, jak funkcjonariusze dobiegają do minivana, znajdującego się w rzece Mahoning. Jeden z oficerów zszedł po nasypie i wszedł do wody, by wydobyć kobietę. Noc była wyjątkowo zimna, a temperatura wody zbliżona do 0 stopni Celsjusza.

Jeden z funkcjonariuszy po chwili przebywania w wodzie wpadł w panikę. Jego kolega zapewnił go, że jest gotów rzucić mu się na pomoc w razie potrzeby. Mężczyzna brodzący w wodzie po ponownej ocenie sytuacji poprosił uwięzioną kobietę, by spróbowała otworzyć drzwi. Jednak nie udało się tego zrobić, wszystkie drzwi auta pozostały zamknięte.

W końcu jeden z oficerów wybił okno młotkiem. Po kilku minutach kobietę udało się wydobyć. Wspólnie bezpiecznie wrócili na brzeg. Kobieta doznała niewielkich obrażeń, zabrano ją do szpitala, a później wypuszczono.

Autor: kw/dd / Źródło: ENEX, foxnews.com

Źródło zdjęcia głównego: ENEX

Pozostałe wiadomości