Najnowsze

Listopadowa wiosna. Weekend pogodny i ciepły

Najnowsze


Pierwszy weekend listopada nas nie rozczaruje - będzie piękna, słoneczna pogoda. Temperatura miejscami wzrośnie nawet do 17 st. C. O listopadowej, dżdżystej aurze możemy na razie zapomnieć.

Wschodnia i południowo-wschodnia część Europy pozostanie pod wpływem wyżu. Pogodę w pozostałych rejonach kontynentu kształtował będzie niż. Polska pozostanie na skraju wyżu znad wschodu.

Mglisty sobotni poranek

W sobotę rano na wschodzie kraju należy spodziewać się silnych mgieł i zamgleń. Poza tym pogodnie, a po ustąpieniu mgieł – słonecznie. Wiał będzie na ogół umiarkowany wiatr z południowego wschodu.

Temperatura wzrośnie tego dnia maksymalnie do 8 st. C na Suwalszczyźnie, ale już na Dolnym Śląsku - do 16 st. C .

Niedziela – wietrzna, ale ciepła i pogodna

Niedziela zapowiada się pogodnie, a na wschodzie kraju bardzo słonecznie. Maksymalnie na termometrach pojawi się od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, chwilami dość silny wiatr z południowego wschodu.

Słoneczny poniedziałek

Jeszcze ładniejszy będzie poniedziałek. Nie dość, że nieba nie będą spowijały gęste chmury, to jeszcze przez cały dzień możemy liczyć na piękne, listopadowe słońce.

Przed nami ładny tydzień

We wtorek, środę i czwartek nadal będzie ciepło, na Dolnym Śląsku słupki rtęci wskażą 15 st. C. Wiał będzie słaby wiatr z południowego wschodu.

Autor: usa/ms / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości