Najnowsze

Lipiec zmienia imię na "Lipcopad"

Najnowsze

Zimny i mokry lipcowy Bałtyk

Lipiec powinien zmienić imię na "Lipcopad", twierdzi internautka @rozalka25. I trudno nie przyznać jej racji. Przed nami kolejny mokry i chłodny weekend, a mamy przecież lato! Wszyscy czekamy na minimum 26 st. C i piękne słońce, a czekając, narzekamy. I słusznie!

"Mamy lato - kochane lato. Płakać się chce, patrząc na prognozę pogody, wyjechać na urlop nad nasze morze, czy nie wyjechać ?!" zastanawia się internautka @Anna.

Odpowiadamy, cytując wypowiedzi urlopowiczów, którzy nad Bałtykiem już byli: "Jestem rozczarowana. Przez kilka lat jeździłam na zagraniczne plaże, ale w tym roku postanowiłam, że pojadę nad nasze morze. Wyjeżdzam w sobotę i płakać się chce na to, co widzę", pisze @ulcia. Z kolei @zawiedziona dodaje: "To były moje ostatnie wakacje w Polsce Od 5 lat, i moje pierwsze wakacje nad Bałtykiem. Pierwsze i ostatnie. Nie ma to większego sensu. Polecam Chorwację, zawsze się sprawdza".

@mike dodaje dramtyzmu pogodowej sytuacji: "Dziękuję Ci Polsko za tak spaprane lato, czy w tym kraju nic nie może się udać?"

Lepiej już nie będzie?

Niektórzy, tak jak internauta @Pogoda, nie widzą już szans na poprawę letniej aury. "Więc moi mili, tegoroczne lato jest do bani i tak pozostanie. Upałów raczej nie będzie:( Sierpień będzie odrobinę spokojniejszy od lipca ,ale szału nie będzie... Życzę wam wszystkim dużo pracy bo co można robić w taką pogodę?"

Recepta na niepogodę

Internauci podpowiadają, gdzie jechać na urlop, jeśli wiadomo, że pogoda w kraju nie dopisze: "Ludzie się pchają nad polskie morze a potem wracają w nerwach, że na 7 dni, jeden dzień był słoneczny. Ludzie! Odważcie się jechać za granicę! Bułgaria, Chorwacja - tam jest taniej niż w Polsce a sami na mapie widzicie jaka jest pogoda. Pobyt 14 - dniowy w Polsce i w Bułgarii, to są te same pieniądze, nawet licząc samolot tam i z powrotem. Ja lecę na Mykonos pod koniec sierpnia", pisze @mike.

Również @Hurha zastanawia się, dlaczego narzekamy na polską pogodę, zamiast po prostu ją porzucić na rzecz śródziemnomorskiej: "Co Was ciągnie nad Bałtyk? Dlaczego wszyscy upierają się, żeby wypoczywać nad naszym chłodnym morzem? Nie dość, że zimne, hotele drogie to jeszcze pogoda nie rozpieszcza. Wybierzcie się za granice. Zapłacicie tyle samo, co w Polsce, a wrócicie opaleni i wypoczęci. Polecam Chorwację, Włochy, Hiszpanię, Grecję".

Bałtyk też jest OK

Bronią się mieszkańcy Wybrzeża przed oskarżeniami o nudę na morzem, gdy zimno i mokro. W czasie deszczu, dzieci się nie nudzą, odpowiada @dora: Ja jestem tu, w Gdyni, jest cieplutko, słońce i w cale nie grzmi, ani nie pada. Ludzie przyjeżdżajcie! Tutaj jest pogoda, nawet gdyby padało!!!".

Popoieramy, na tvnmeteo.pl pogoda jest zawsze. Zapraszamy na naszą stronę po zawsze aktualną prognozę pogody.

Autor: mm / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości