Najnowsze

"Kupujesz wodę, bo ma mocno padać?" Celebryci komentują atak huraganu

Najnowsze


Huragan Sandy przyciągnął uwagę amerykańskich gwiazd. Część z nich się zatroskała, inne korzystają z okazji, by podzielić się swoimi uwagami. Joan Collins, czyli pamiętna Alexis z "Dynastii", nie traci celebryckiego dystansu i ubolewa nad tym, że pogoda zamknęła jej ulubiony dom towarowy. W sklepach spożywczych ustawiły się natomiast kolejki, które Jim Carrey komentuje: "Kupujesz wodę, bo ma mocno padać?"

Popularność żywiołu doczekała się satyrycznych komentarzy. "Ta Sandy jest cały czas w telewizji i przetacza się przez Wchodnie Wybrzeże. Domyślam się, że to któraś z Kardashianów" - żartował na Twitterze komik Ricky Gervais, odnosząc się do nieustającej obecności w mediach celebryckiej rodziny znanej z reality show.

"Bądźcie bezpieczni"

Wiele gwiazd z kanap swych bezpiecznych rezydencji stara się wspierać na Twitterze tych, którzy mieli mniej szczęścia i znaleźli się na trasie huraganu.

"Mam nadzieję, że wszyscy, których dotknął lub może dotknąć ten huragan, pozostają bezpieczni" - napisała modelka, aktorka i była gwiazda porno, Sasha Grey.

Podobny wpis zamieścił znany m.in. z filmów serii "Transformers" aktor Josh Duhamel: "Modlę się, żeby Sandy nie wyrządziła zbyt wielkich szkód i wszyscy byli bezpieczni".

"Do wszystkich na drodze Sandy: bądźcie bezpieczni" - "zaćwierkał" też Jared Leto, aktor i frontman zespołu 30 Seconds to Mars.

Sabrina w piwnicy

Troskę, popartą obserwacjami wyraziła też słynna perfekcyjna gospodyni domowa, autorka podręczników stylu życia, Martha Stewart: " Psy nie chcą wyjść na zewnątrz, koty nie ruszają się z posłań cały dzień, konie, osły, kury - wszystkie są w budynkach - a wy?"

"Przenoszę się z rodziną do piwnicy. Za dużo padających ogromnych drzew. Bądźcie bezpieczni, niech was Bóg błogosławi" - relacjonowała Melissa Joan Hart, była gwiazda popularnego serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica".

Kryzys: brak taksówek

Śledząc tweety celebrytów możemy się dowiedzieć, co się dzieje w zaatakowanych przez żywioł miastach. "Drzewa całują ziemię, wiatr jest szalony. Na 54. Ulicy mamy kołyszący się dźwig. Wielki, wielki wiatr, Sandy jeszcze nie dotarła - relacjonowała z Nowego Jorku aktorka Whoopi Goldberg.

"Wow. Rzeka Hudson płynie teraz ulicami Tribeki" - opisywała na swoim profilu telewizyjna gwiazda Bethenny Frankel. "Kiedy nie widzisz nawet jednej taksówki na ulicach, wiesz, że w Nowym Jorku jest huraganowy kryzys" - zauważyła z kolei aktorka Michelle Trachtenberg.

Kolejka w spożywczym

Pojawiły się też obserwacje społeczne. "Sandy udowadnia, że nie ma nic bardziej amerykańskiego niż kupowanie ton jedzenia, kiedy pada" - skomentował komik Jaim Gaffigan.

Na gorączkowe zakupy zwrócił zaś uwagę aktor komediowy Jim Carrey, który podzielił się obrazkiem z hasłem: "Mówisz, że kupujesz wodę, bo ma mocno padać?".

Podobnych sposobów na huragan szuka aktorka Debra Messing, która na swoim profilu zamieściła zdjęcie ognia w kominku. "... i czerwone wino. Jeszcze książka i jestem ustawiona na przyjście Sandy" - skomentowała.

Alexis bez zakupów

Była gwiazda pamiętnej opery mydlanej "Dynastia", Joan Collins, ubolewała z kolei, że przez pogodę musiała zrezygnować z zakupowych planów. "Prawdziwa katastrofa jest taka, że Bloomingdales jest zamknięy" - pożaliła się na Twitterze.

Ze stałego elementu swoich programów zrezygnowali w poniedzialek producenci "Late Night" i "Late Show". Wyjątkowo zdecydowali się nagrać odcinki bez udziału publiczności w studio. "Wysłaliśmy publiczność do domów, żeby ludzie byli bezpieczni. Ale robimy nasz show wieczorem. Będzie zabawnie - napisał gospodarz Jimmy Fallon.

Autor: js/ŁUD / Źródło: Twitter, cnn.com, latimes.com, popwatch.ew.com,

Pozostałe wiadomości