"Kto do cholery pisał ten scenariusz?" Książę Karol w roli pogodynka


Brytyjska para książęca: książę Karol i księżna Kornwalii wystąpili w roli prezenterów pogody w szkockim oddziale BBC. Uczcili w ten sposób 60. urodziny stacji. Obejrzyj nagranie i oceń, kto z nich lepiej wypadł.

Widzów wieczornej prognozy pogody w szkockim BBC spotkała niespodzianka. Warunki meteorologiczne dla regionu prezentowali książę Karol i jego żona Kamila.

"Kto do cholery pisze ten scenariusz"

Następca brytyjskiego tronu ubrany w ciemny garnitur, niebieską koszulę i krawat w paski, z dużą dawką luzu i poczucia humoru, zachowując jednocześnie profesjonalizm prezentera, przedstawił prognozę pogody dla Szkocji w nadchodzących dniach. Tekst czytał z promptera, co sprawiło mu nieco kłopotu, ale z czego wybrnął po mistrzowsku

- Spadnie śnieg w górnych partiach Highlands i Aberdeenshire. Istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia ulew w Balmoral; kto do cholery pisze ten scenariusz? - wymknęło się księciu, ale wypowiedział to z taką gracją, że wzbudził salwy śmiechu w pokoju produkcyjnym.

- Szykuje się chłodny dzień z temperaturą 8 st. C i porywistym północno-wschodnim wiatrem. Dzięki Bogu, że nie jest to dzień wolny od pracy - zażartował na koniec książę.

Swoich sił jako pogodynka spróbowała też księżna Kamila. Poszło jej nie najgorzej.

Szkocki oddział BBC w tym roku świętuje 60-lecie swojej działalności.

Autor: mm/mj / Źródło: Reuters TV

Pozostałe wiadomości