Końca "gorąca" nie widać

[object Object]
Maciej Dolega o pogodzie na najbliższe dnitvn24
wideo 2/15

W weekend będzie się chmurzyć, miejscami przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

Zapowiada się pochmurna sobota z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują stopniowo zanikający przelotny deszcz. Spadnie od 1 do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

Miejscami przelotnie popada

Niedziela upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Rano deszcz ze śniegiem może wystąpić na Podkarpaciu. Wieczorem na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 4 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

CZYTAJ WIĘCEJ O POGODZIE NA WOŚP

W poniedziałek na północy kraju popada deszcz. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

Prognoza pogody na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Do 10 stopni

We wtorek na Pomorzu przelotnie popada deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na północy kraju. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

Prognoza pogody na wtorek i środętvnmeteo.pl
Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)
Prognozowane opady w ciągu najbliższych dni (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: anw / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości