Najnowsze

Koktajl z jarmużu

Najnowsze

Koktajl z jarmużu
TVN Meteo ActiveKoktajl z jarmużu

Pachnie jak kapusta i jest lekko gorzkawy. To jarmuż. Koktajl z tego warzywa ma w swojej ofercie każdy szanujący się ekobar. Jak przygotować smaczny koktajl z jarmużu? Przepis magazynu "M jak mężczyzna".

Chociaż w Japonii picie soku z jarmużu to często kara w programach rozrywkowych, to prawdziwa bomba witaminowa. - Łatwiej by było nam powiedzieć, czego w sobie nie zawiera - mówi w "M jak mężczyzna" Alicja Than, autorka bloga Food Fashion.

Jak zrobić koktajl z jarmużu?

Składniki potrzebne do przygotowania koktajlu z jarmużu:

- jarmuż - zielony ogórek - zielone jabłko - proszek z zielonej herbaty - dojrzały banan - sok z cytryny (albo japoński ocet ryżowy) - ksylitol albo miód (lub sok z agawy)

Jarmuż rwiemy na kawałki i wrzucamy do blendera. Następnie dodajemy pokrojonego ogórka, jabłko i dojrzałego banana, wyciskamy sok z cytryny, dodajemy miód lub ksylitol i miksujemy. Po chwili koktajl z jarmużu jest już gotowy.

Pokaż, jak ćwiczysz

Zdrowa dieta to nie wszystko. Oprócz jedzenia, pamiętać trzeba o ćwiczeniach. O tym, że na aktywność fizyczną i dbanie o swoją kondycję, zdrowie i urodę nigdy nie jest za późno, przypomina jedna z naszych Reporterek 24, która dopiero po 50-tce zaczęła swoją przygodę z bieganiem. Swoje ćwiczenia pokazują też sportsmamy, dbające o figurę wraz ze swoimi maluchami.

Masz podobnie? Pokaż nam, jak ćwiczysz! Wyślij nam swoje zdjęcia i filmy - podziel się pasją i zarażaj miłością do sportu innych!

Autor: kka / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości