Najnowsze

Kierowcy na zachodzie muszą uważać na mgły

Najnowsze

Warunki drogowe w nocy
Warunki drogowe w nocy

Nocą deszcz spadnie na drogi Polski północno-wschodniej. Nad ranem popadać morze na południu, a także w Polsce północno-zachodniej. Tam przewidywane są mgły. W sobotę zmotoryzowani nie będą mieli na co narzekać. Deszcz utrudni jazdę tylko w okolicach Rzeszowa.

W nocy warunki drogowe utrudnione będą w Polsce północno-wschodniej, gdzie spadnie przelotny deszcz. W pobliżu Białegostoku może poza tym powiać z prędkością 60 km/h - w takich warunkach niebezpieczeństwo spadnięcia na samochód złamanej gałęzi jest duże.

Nad ranem niewykluczone, że popada w Polsce północno-zachodniej, a także południowej. W okolicach Szczecina mogą powstać ograniczające widoczność mgły. Na pozostałym obszarze kraju kierowcy nie będa mieli na co narzekać.

Sobota: mgły na zachodzie, deszcz w Rzeszowie

W sobotę jeździć się nam będzie raczej komfortowo, pogoda będzie sprzyjać zmotoryzowanym. W miastach Polski zachodniej, z samego rana, mogą wystąpić mgły i zamglenia, a w ciągu dnia popada w okolicach Rzeszowa. Uczulamy jeżdżących po tych terenach na ograniczenia widoczności i ryzyko wpadnięcia w poślizg.

Warunki drogowe w ciągu dnia
Warunki drogowe w ciągu dnia

Autor: map / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości