Najnowsze

Już jest! Reporterzy 24 na tropie pierwszego śniegu

Najnowsze

Spadł pierwszy śnieg

Zima zbliża się wielkimi krokami, za oknem pojawił się pierwszy śnieg. W nocy sypnęło między innymi w Rzeszowie, Sosnowcu i Krakowie. Na Kontakt 24 otrzymujemy Wasze śnieżne zdjęcia. Czekamy na więcej!

"Taki widok zastałam o 5 nad ranem. I nadal pada mokry śnieg w Rzeszowie" - napisała Reporterka 24 i przesłała zdjęcia, na których widzimy okryte śniegiem samochody.

Sypnęło też w Sosnowcu oraz Krakowie. - Dzisiaj około godziny 5 deszcz ze śniegiem przeszedł w śnieg. Pokrywa mimo trzech stopni na plusie usiłuje się utrzymać, ale jest mokra - napisał nam z Krakowa Reporter 24 MG 8948. Biały puch okrył chodniki i dachy w miejscowości Skrzyszów koło Tarnowa w Małopolsce. - Opady mimo pół stopnia na plusie są dość intensywne.

Będzie sypać

Pogodowe zmiany i opady śniegu zapowiadali synoptycy TVN Meteo. Strefa opadów wdziera się w głąb kraju od Podkarpacia. W poniedziałek pogodnie pozostanie jedynie na północy i na zachodzie kraju. Poza tym spodziewamy się opadów deszczu. Im dalej na południowy wschód, tym większe prawdopodobieństwo, że pojawi się deszcz ze śniegiem. Z kolei w górach poprószy sam śnieg.

Autor: sc//tka / Źródło: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości