Najnowsze

Jesień w pełni. Parasole i kurtki pójdą w ruch

Najnowsze

Jesień w pełni. Parasole i kurtki pójdą w ruch (TVN24)
Jesień w pełni. Parasole i kurtki pójdą w ruch (TVN24)

Kolejne dni dobitnie udowodnią, że jesień w pełni. Na niebie zagoszczą deszczowe chmury, dokuczliwy okaże się porywisty wiatr. Czeka nas ochłodzenie: temperatura maksymalna spadnie do 10 st. C w środę.

W najbliższych dniach przydadzą się cieplejsze okrycia. Poczucie chłodu będzie wzmagać porywisty wiatr.

Niedziela w pełni zainauguruje jesienną aurę. Możemy spodziewać się pochmurnego nieba. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C.

Poniedziałek, 08.10

Poniedziałek nie przeniesie diametralnej zmiany pogody. Na niebie królować będą chmury. Użyteczne okażą się parasole. Synoptycy na terenie całego kraju zapowiadają przelotne opady deszczu.

Dokuczać będzie wiatr, który w porywach osiągnie prędkość 60 km/h. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C.

Wtorek, 09.10

We wtorek nadal lepiej nie rozstawać się z parasolami. Niebo będzie pochmurne i deszczowe. Temperatura maksymalna na poziomie 12 st. C sprawi, że będziemy marznąć. Sytuację pogorszy jeszcze dość silny wiatr, w porywach osiągający prędkość do 70 km/h.

Środa, 10.10

Według dzisiejszych prognoz środa będzie kolejnym dniem, w którym chmury wygrają batalię na niebie. Lepiej nie zapominać o parasolach. Na terenie całego kraju możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu.

Przydadzą się cieplejsze nakrycia. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni.

Czwartek, 11.10 W czwartek w końcu będziemy mogli odłożyć parasole. Prognozy przewidują pogodną aurę. Nadal jednak będzie dość chłodno. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C.

Autor: adsz/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości