Najnowsze

Grzywkę CR7 zmoczył deszcz nad Opalenicą. Podobnie będzie w Warszawie

Najnowsze

Ćwierćfinał w Warszawie zapowiada się deszczowo (TVN24)
Ćwierćfinał w Warszawie zapowiada się deszczowo (TVN24)

Deszczowo zapowiada się początek pucharowej fazy Euro 2012. Synoptycy zapowiadają opady, gdy w czwartek na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkają się Czesi i Portugalczycy. Kropić może też podczas ćwierćfinału w Gdańsku.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. Według najnowszych prognoz pogody, niebo nad Warszawą szczelnie wypełnią deszczowe chmury. Opady mogą być dość intensywne (5 do 15 mm). Termometry podczas spotkania wskażą 19 st. C na początku spotkania i dwa stopnie mniej, gdy piłkarze i kibice będą już znali pierwszego półfinalistę.

Deszczowa aura nie powinna zaskoczyć Portugalczyków. Cristiano Ronaldo wraz z kolegami swój ostatni trening odbyli w swojej bazie w Opalenicy w strugach deszczu.

Trening reprezentacji Portugalii w Opalenicy (TVN24)
Trening reprezentacji Portugalii w Opalenicy (TVN24)

Deszczowo w pojedynku karła i giganta

W piątek rywalizacja piłkarzy przenosi się do Gdańska. Na PGE Arenie zagrają drużyny Niemiec i Grecji.

Według aktualnych prognoz podczas spotkania piłkarzom towarzyszyć będą opady. Do godz. 19 w Trójmieście będzie padać, potem zacznie się przejaśniać, ale podczas drugiego ćwierćfinału może mżyć.

Piłkarze wybiegną na boisko przy temperaturze 17 st. C, ale będą z niego zbiegać, gdy będzie już znacznie chłodniej - 13 st. C.

Autor: adsz/rs / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości