Dwa łosie przechadzały się przy centrum handlowym w Bydgoszczy

[object Object]
Bliskie spotkanie z młodym łosiemKontakt 24
wideo 2/18

Dwa łosie przechadzały się w niedzielę po ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Na miejscu pojawili się weterynarze, którzy przepłoszyli zwierzęta.

Nagranie dwóch łosi chodzących po jezdni opublikował na swoim profilu na Facebooku bydgoski Outlet Kobra. Zwierzęta spacerowały w niedzielny wieczór po ulicy Fordońskiej.

- Zgłoszenie o zwierzętach wpłynęło o godzinie 17.31. Na miejscu pojawili się strażnicy miejscy, policjanci i pracownicy kliniki weterynaryjnej. Policja monitorowała i zabezpieczała teren, zwłaszcza miejsce przy jezdni. Łosie zostały przepłoszone petardami w kierunku Osielska - poinformował nas Zbigniew Skrycki, kierownik Referatu Bezpieczeństwa Sztabu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Łosie na zakupach

Na nagraniu widać, jak zwierzęta, chcąc ominąć nadjeżdżające samochody, zatrzymały się na chwilę pomiędzy barierkami. Po chwili widzimy, jak łosie przeskakują przez barierki i spokojnie przechodzą przez jezdnię, idąc w kierunku centrum handlowego.

W Bydgoszczy coraz łatwiej spotkać łosia w niecodziennych miejscach. W maju 2018 roku mieszkańcy alarmowali o łosiu spacerującym po ulicy..

Autor: dd/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Outlet Kobra

Pozostałe wiadomości