Najnowsze

Dorota chce zostać syreną. Nurkujecie? Przesyłajcie zdjęcia na Kontakt Meteo

Najnowsze

Dorota Gardias chce zobaczyć, jak nurkujecie

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam aktywny wypoczynek. Jest jednak pewna dziedzina aktywności zupełnie mi nieznana. Mianowicie nurkowanie. Jestem przekonana, że wielu z Was podczas wakacji będzie nurkować. Napiszcie gdzie jedziecie lub gdzie jesteście i zróbcie jakieś fajne fotki!

Kochani Meteomaniacy!

Mamy już wakacje i całkiem niezłą pogodę. Zachęcam Was do robienia zdjęć i filmów dotyczących ciekawych zjawisk pogodowych i przyrodniczych.

Wakacje to idealny czas na to żeby wybrać się na bezkrwawe łowy z aparatem. Nie będziecie chyba cały czas leżeć plackiem na plaży :-)

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam aktywny wypoczynek. Jest jednak pewna dziedzina aktywności zupełnie mi nieznana. Mianowicie nurkowanie. Jestem przekonana, że wielu z Was podczas wakacji będzie nurkować. Napiszcie gdzie jedziecie lub gdzie jesteście i zróbcie jakieś fajne fotki. Chętnie pokażemy je na naszej antenie TVN Meteo, bądz w programie "Meteomaniak". Może w przyszłości zrobimy jakiś fajny podwodny program. Ja oczywiście będę w nim syrenką ;-) Czekam na e-maile od Was. Przesyłajcie zdjęcia na Kontakt Meteo!

A jeśli chodzi o pogodę, przed nami dwa dni całkiem przyzwoitej pogódki, później niestety będzie gorzej. Ale długoterminowe prognozy pogody czasem sie zmieniają i za to będe mocno trzymać kciuki.

Ściskam Was kochani i pozdrawiam od całej redakcji TVN Meteo.

Czytaj pozostałe wpisy autorki

"Meteo Maniak" Doroty Gardias

Autor: Dorota Gardias / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości