Najnowsze

Do końca miesiąca ciepło, ale mglisto i pochmurno

Najnowsze

Prognoza pogody TVN Meteo na niedzielę i najbliższe dni
Prognoza pogody TVN Meteo na niedzielę i najbliższe dni

Aż do początku weekendu w całej Polsce będzie ciepło, temperatury dojdą do nawet 12 stopni Celsjusza. Aura pozostanie jednak mglista i deszczowa, a pod koniec tygodnia wystąpią opady śniegu.

26 listopada, poniedziałek

Na zachodzie Polski będzie pogodnie. Na pozostałym obszarze kraju poranek zapowiada się pochmurno i mglisto, z widzialnością miejscami ograniczoną do 200 m. Później pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Tylko na Podkarpaciu wsytąpią słabe opady deszczu.

Temperatura maksymalna zawaha się od 6 st. C na Podlasiu, Warmii i Mazurach, przez 8 st. C w centrum kraju, do 12 st. C na Dolnym Śląsku.

Wiatr, na ogół słaby i umiarkowany, na Pomorzu okresami może być dość silny. Synoptycy prognozują, że jego porywy dojdą do 40-50 km/h.

27 listopada, wtorek

Na południowym-wschodzie kraju będzie pochmurno i mglisto, choć po południu mogą tam wystąpić przejaśnienia. Poza tym spodziewamy się dużego zachmurzenia, któremu mogą towarzyszyć opady. Deszcz ma przemieszczać się od zachodu w głąb kraju.

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5st. C na Podlasiu i Mazurach, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Śląsku.

Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z południa.

28 listopada, środa

Na zachodzie i na północy kraju spodziewamy się dużego zachmurzenia oraz opadów deszczu. Na pozostałym obszarze Polski powinno być pochmurno i mglisto.

Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podlasiu, przez 7 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na Podkarpaciu.

Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

29 listopada, czwartek

Na południowym wschodzie kraju pogoda dopisze. W innych regionach aura będzie pochmurna i deszczowa.

Słupki rtęci wskażą wartości od 6 st. C na Pomorzu Zachodnim, przez 10 st. C w centrum, do 12 st. C na Podkarpaciu.

Wiatr, przeważnie umiarkowany, na zachodzie ma być dość silny.

30 listopada, piątek

Spodziewamy się umiarkowanego i dużego zachmurzenia. W centrum kraju obejdzie się bez opadów. Na południowym wschodzie przewidywane są opady deszczu, na północy i na zachodzie natomiast - przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na południowym-zachodzie, przez 4 st. C w centrum kraju i na północy, do 6 st. C na Podkarpaciu.

Wiatr, umiarkowany i dość silny, nadciągnie z zachodu.

Autor: mj / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości