Najnowsze

Dla biegania zmieniła swoje życie

Najnowsze

Dla biegania zmieniła swoje życie
Dla biegania zmieniła swoje życie

Bieganie zmieniło życie Olgi Łyjak, bohaterki "Rozmów w biegu". Rzuciła dobrą pracę w korporacji, żeby biegać w górach. Przeprowadziła się z Warszawy do Kościeliska i, jak sama mówi, była to najlepsza decyzja w jej życiu.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE? SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

Olga Łyjak po studiach prawniczych zaczęła pracę w korporacji w Warszawie. - Pracowałam od rana do wieczora. W weekendy chodziłam do baru albo na dyskotekę - opowiada o swoim dawnym życiu.

Powiedziała sobie "dość"!

Zaczęła biegać w lasku na warszawskim Bemowie, gdzie mieszkała. W miarę nabierania kondycji zaczęła wyjeżdżać na biegowe weekendy w góry. Tam, nabierając dystansu do warszawskiego życia, zadecydowała, że czas na zmiany. - W pewnym momencie powiedziałam "dość" - mówi Łyjak.

Po 10 latach korporacyjnego życia postanowiła wyprowadzić się w góry i podporządkować swoje życie bieganiu. - W ciągu dwóch tygodni zorganizowała przeprowadzkę do Kościeliska, 2 km od Zakopanego. - To była najlepsza decyzja w moim życiu jak dotąd. Jestem szczęśliwa - mówi Olga.

Teraz prowadzi własną kancelarię w Kościelisku. Oprócz tego organizuje obozy biegowe w górach i zaraża swoją pasją innych.

Autor: mar/map / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości